Haber

İnegöl Hayvan Hali’nde Kotra Satışları Devam Ediyor

İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık satışının yapılabilmesi için 60 m2’lik kotasyonların kiralama süreci devam ediyor.

Kurban Bayramı öncesi bölgenin en hareketli ve talep gören hayvan pazarlarından biri olan İnegöl Hayvan Hali’ne kurbancıların ilgisi yoğun. Alibeyköy’ün kırsal mahallesinde oluşturulan ve bu yıl üçüncü bayramına hazırlanan İnegöl Hayvan Hali’nde 60 m2’lik kurbanlık satış kotasyonlarının ihale sonrası kiralama süreci devam ediyor.

KOTRA KİRALAMA SÜRECİ DEVAM EDİYOR

İnegöl Hayvan Hali’nde kurbanlık satış yeri kiralama işlemi geçen hafta yapıldı. Çoğu paketli olan kalan tekliflerin kiralama süreçleri Ek Hizmet Binası’nda yer alan Mali Hizmetler Departmanında devam etmektedir. Kontenjan kiralamak isteyen vatandaşlar buradan başvuru yapıp kontenjan kiralayabilir.

PAZAR GİRİŞİ 05 HAZİRAN’DA BAŞLAYACAK

05 Haziran 2023 Pazartesi gününden itibaren İnegöl Belediyesi Hayvan Hali’ne hayvan girişi başlayacak olup, bu tarihten önce kurbanlık satıcılarının pazara girişine izin verilmeyecektir. 02 Temmuz’da kotalar boşaltılarak yönetime teslim edilecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu