Haber

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop oy kullandı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun’da 2. Cumhurbaşkanlığı varyantı için oy kullandı.

İSTANBUL – Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı seçimi için 2. turda oy kullandı. Şentop, “Seçim sonuçlarının ülkemizin geleceğine, geleceğine, güçlü ve büyük Türkiye için hayırlı olacağına inanıyorum.”

Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi Şadıman – Polat Çebi İlköğretim Okulu’na saat 11.30’da gelen Şentop, “3295” numaralı sandıkta oy kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı okulda oy kullanan Şentop, eşi Sabriye Şentop ve kızları Saliha Gülru Şentop ve Seniha Begüm Şentop ile birlikte sandık başına gitti.

“Seçim sonuçlarının ülkemizin geleceği ve geleceği için, güçlü ve büyük bir Türkiye için hayırlı olacağına inanıyorum”

Meclis Başkanı Mustafa Şentop, “Gördüğüm kadarıyla farklı illerden aldığım haberlere göre oy verme süreçleri sakin gidiyor. Bir önceki seçime göre daha hızlı ilerliyor. Vatandaş daha rahat karar verme imkanına sahip oluyor.” “Milletimiz seçimlerde hep büyük bir olgunlukla hareket etmiştir. Kararını da büyük bir ihtiyatla vermiştir. Seçim sonuçlarının ülkemizin, güçlü ve büyük Türkiye’nin geleceği ve geleceği için hayırlı olacağına inanıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu