Haber

Ümit Özdağ: “Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Jandarma Albay Aziz Ergen’in 20 Haziran’da Süleyman Soylu tarafından Harp Lokali’ne girişi…

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, “Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı E. Jandarma Albay Aziz Ergen’e Süleyman Soylu tarafından 20 Haziran 2023 tarihine kadar ordugâhlara girişi yasaklandı.”

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Jandarma Kıdemli Albay Aziz Ergen’e “Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın yanında bir fotoğrafta olduğu” gerekçesiyle 20 Haziran 2023’e kadar kamplara girmesi yasaklandı. Aziz Ergen bugün Jandarma Genel Komutanlığı’na çağrıldı ve karar kendisine tebliğ edildi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ yasağa tepki gösterdi. Özdağ’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı E. Jandarma Albay Aziz Ergen, Süleyman Soylu tarafından 20 Haziran 2023’e kadar ordugâhlara girişi yasaklandı. Kemalistler ordu evine, hesabını elbette soracağız.”

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Jandarma Albay Aziz Ergen yaptığı açıklamada, “Suçumun ne olduğunu sorduğumda somut bir şey söyleyemediler. Sadece ‘sosyal medyadaki bir haberden’ dediler. Haberlerde yaptığım bir açıklama yok. Meydanda olacaktı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu